(дитячий одяг до 100,00 грн.)

 

Роз'яснення назв полотен трикотажних виробів

КУЛІР  - тонке гладке полотно, на лицьовій стороні має плоскі вертикальні "кіски", з виворітної - щільну "цегельну кладку". Воно тягнеться завширшки і майже не тягнеться в довжину.

НАЧІСУВАННЯ (ФУТЕР) - це щільне трикотажне полотно, в якого лицьова сторона гладка, а виворітна з м'яким теплим начісуванням. Він дбайливо і ніжно піклується про шкіру маляти, в одязі з футера Вашому маляті буде тепло і затишно.

НАЧІСУВАННЯ 3 НИТКИ  - різноманітних забарвлень, використовується для верхніх виробів (курток, толстовок, костюмів).

ЖАТКА  - кулірне полотно, із застосуванням поліамідних ниток, які поводяться як резинка, надаючи полотну хорошу розтяжність і певний рельєф на поверхні полотна. Поліамід використовується переважно для виготовлення виробів натільних.

ІНТЕРЛОК  - двостороннє полотно, гладке з обох боків, цей матеріал дуже стійкий до деформації, після розтягання набуває колишньої форми.

РІБАНА  - еластичне трикотажне полотно в дрібну резинку,(1х1) рулон і книжка мало відрізняються за якістю, в основному пастельних забарвлень використовується для білизняного, спального і ясельного асортименту.

ВЕЛЮР  - полотно з низьким, дуже густим і м'яким ворсом. Це ніжний і м'який матеріал, міцний, стійкий до витирання і інших механічних дій, не витягується. Застосовується для пошиття верхньою дитячою і ясельною одягу.

МАХРА(ПЛЮШ) - поверхня полотна з лицьового боку покрита ворсом з петель.
 
МАХРА З НАЧІСУВАННЯМ  - - теплий, м'який матеріал з начісуванням з виворітного боку, застосовується для пошиття ясельного і верхнього теплого одягу (костюми, джемпери, сарафани).

МАХРА РВАНА (ВЕЛЬСОФТ) - одно- і двостороння. Дуже теплий, м'який трикотаж, на лицьовій стороні має пухнастий ворс, а на виворітній: одностороння - начісування; двостороння - ворс. Різноманітні забарвлення використовуються для різного одягу (яселька, костюми, халати, піжами).

ФЛІС (ПОЛАР) - об'ємне, тепле полотно з начісуванням на лицьовій і виворітній стороні. Робиться різних забарвлень, для верхнього теплого одягу(костюми, джемпери, куртки).

КОМПЬЮТЕРКА (МУЛЬТИРИП)   - тонке ажурне полотно, на основі куліра, з наскрізним сітчастим малюнком. Використовується для нижньої білизни, білого або з малюнком на білому фоні.

ФЛАНЕЛЬ  - м'яка бавовняна тканина з одно- або двостороннім начісуванням. Натуральний матеріал, пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати. Бавовняна фланель, або "зимова бавовна", використовується для пошиття теплої білизни для новонароджених а також халатів. Склад – 100 хлопок.

СИТЕЦЬ  - легка бавовняна тканина. Завдяки різноманітності візерунків і забарвлень, а також способів обробки, ситець широко використовується для пошиття дитячих виробів, особливо ясельної і постільної груп. Це натуральний матеріал, він пропускає повітря і дозволяє шкірі дихати. Найпоширеніший вид ситцю - з набивним малюнком.